Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Cukiernia OLIVIER
Cukiernia OLIVIER
Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od 2008 roku. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi  utrzymują się na najwyższym poziomie. Główna siedziba Naszej Firmy znajduje się w Śledziejowicach pod Krakowem. Posiadamy też Cukiernie-Kawiarnie w Niepołomicach.
Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami w Europie zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo Naszych produktów. Nasze usługi można zamawiać od 8:00 do 16:00 pod numerem telefeonu 12 / 278 23 81 lub do 18:00 w OLIVIER Food-Butik w Niepołomicach ul. Rynek 25
Na bazie wykształcenia i doświadczenia zdobytego w wielu krajach takich jak Kanada, Francja, Włochy, Polska, które posiadają bogatą tradycję kulinarną w 1999 roku powstała firma kulinarno – konsultingowa, która się przeobraziła w „The Culinary Institute In Cracow”, a przy tych okolicznościach w firmę cateringową z bogatą ofertą cukierniczo – garmażeryjną opartą na produktach najwyższej jakości bez konserwantów, certyfikowanych produktach nabiałowych i mięsnych.
Szczególną uwagę poświęcamy tematowi zdrowego odżywiania. Pielęgnując sposób tradycyjnego gotowania reprezentujemy styl „gourmet”.
Firma współdziała z wieloma najwybitniejszymi profesjonalistami w branży gastronomicznej. W naszej działalności wykorzystujemy swoją wiedzę oraz osiągnięcia kuchni światowej, pokazujemy nowe trendy kulinarne, technologie, zachowując tradycyjność i oryginalność kuchni.
Sklep „OLIVIER Food-Butic” posiada w swojej ofercie usługi cukiernicze, garmażeryjne oraz usługę cateringową z okazji przyjęć okolicznościowych, spotkań towarzyskich i imprez integracyjnych w dowolnym punkcie Polski.

Nasz oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności..
Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Zamówienie usług trwa tylko kilka minut. Nasza oferta stale się poszerza o nowe propozycje związane z obsługiwanymi przez nas rynkami.
Rozwijamy działalność na polskim rynku o nowy zakres usług, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie. Skorzystaj z naszej oferty, a obiecujemy, że nie będziesz żałował tej decyzji!

Jest to szeroko rozumiane pojęcie… Sztuka ta jest oparta na nowym spojrzeniu
wraz z rozmaitymi recepturami włoskich i francuskich saloników i butików cukierniczych.
Nasza oferta obejmuje desery, ciasta, torty okolicznościowe oraz weselne oparte na polskiej tradycji cukierniczej.
Cukiernia OLIVIER Food-Butic zaprasza Państwa na bezpłatne prezentacje połączone z degustacją, po wcześniejszym ustaleniu terminu.
Strona internetowa:www.cukierniaolivier.pl
Wizytówka:www.olivier.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@cukierniaolivier.pl
Telefon:+ 48 12  278 23 81
+ 48  607 433 998
Ulica:Śledziejowice 446
Kod i miasto:32-020 Wieliczka
Województwo:Małopolskie
Dodatkowe zdjęcia