Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Eko Party Serwis
Eko Party Serwis
Nie pytaj ile kosztuje menu na osobę. Twój bankiet ma być niepowtarzalny. Przekaż nam maksimum informacji o tym jak wyobrażasz sobie tę uroczystość. Czy goście będą mieli gdzie usiąść, czy będą jeść na stojąco. O której planujesz rozpoczęcie i jak długo będzie trwał bankiet. Czy potrzebujesz stoły i krzesła. Czy potrzebna jest dekoracja sali, muzyka, nagłośnienie.
Na podstawie tych informacji dobierzemy odpowiednie menu i będziemy je tak długo modyfikować, aż spełni Twoje oczekiwania.

Zajmij się gośćmi, nie martw się o jedzenie i nie proś nas o przywiezienie naczyń jednorazowych. Chyba, że zaprosiłeś kilkuset gości. Jeżeli mniej to tylko zastawa tradycyjna.
Przygotujemy w miejscu, które nam wskażesz efektowny stół z kawą, herbatą napojami, drobnymi przekąskami, kanapkami i ciasteczkami, a w porze lunchu przywieziemy i zaserwujemy pyszny obiad.

Zaproś pracowników lub przyjaciół, a resztę pozostaw nam. Wybierz miejsce na imprezę lub zdaj się w tym względzie na nas.
Przygotujemy i zaserwujemy dania z grila, pieczonego dzika, prosiaka lub tradycyjny obiad. Przygotujemy zimny bufet. Z kociołków zawieszonych nad paleniskami podamy gorące zupy. Na miejscu czekać będą atrakcje dla dzieci (zabawy, dmuchańce itp.) i dorosłych (integracja, rozrywka), wodzirej lub DJ, który poprowadzi imprezę. Jeżeli nie chcecie siedzieć "po chmurką" postawimy zadaszenia i zorganizujemy miejsca do siedzenia.  Przywieziemy i odwieziemy gości.
Jeżeli jesteś miłośnikiem grilowania, a nie masz czasu na przygotowanie potraw, chętnie Ci w tym pomożemy. Nasi kucharze przygotują dania, które wystarczy zgrilowac i podać gościom.

Wesela, chrzciny i komunie, to spotkania, w których warto w pełni uczestniczyć. Zdarzają się tylko raz. Nie warto tracić energii na przygotowanie i podawanie gościom posiłków.
Uzgodnijmy menu i zakres obsługi mieszczące się w założonym budżecie. O nic się nie martw i ciesz się spotkaniem w gronie najbliższych.

Zaufali nam:
Kancelaria Senatu, Państwowy Instytut Geologiczny Oddział Geologii Morza, Telekomunikacja Polska, PTK Centertel, Agencja Rozwoju Pomorza, UPS Polska, Fluger, DHL Expres (Polska), Harley Davidson Dealer, Auto Plus (Dealer Fiata), WŻ (Dealer Mercedes), Uniwersytet Gdański, Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, Viamedica, Morski Oddział Straży Granicznej, Poltegor- Instytut Górnictwa Odkrywkowego, Galeria Bałtycka, Atlas, TU Alianz, Selgros, ENERGA,  PKP Polskie Linie Kolejowe SA, Clima Technology, "Słoneczne Wzgórza",
Agencje, agencje eventowe, producenci telewizyjni: Tatra Extreme Zakopane, Sonar- Agencja Alternatywna, NoDo, Partymix, Kombinat Artystyczny, Alter art festival, ALLBOOM, Rap Collins, Vision&Team, Papaya Films, E-Models, Fremantle Media Polska .
Strona internetowa:www.ekoparty.com
Wizytówka:www.ekoparty.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:eps@ekoparty.com
Telefon:tel. 58 341 04 01 w. 203
kom. 663 784 169 (Plus)
Ulica:
Kod i miasto:
Województwo:Pomorskie
Dodatkowe zdjęcia