Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Lunch Service
Lunch Service
Catering najwyższej próby to specjalność Firmy Lunch Service. Zatrudnieni kucharze to mistrzowie sztuki kulinarnej, którzy dzięki ciągłemu udoskonalaniu przepisów osiągają znakomite efekty. Oryginalny smak przygotowanych ze świeżych produktów potraw inspirowany jest kuchnią europejską.
Gwarantujemy niezawodny catering. Dzięki zaangażowaniu Firmy marzenia naszych Klientów nabierają realnych kształtów. Firma dysponuje profesjonalnym zapleczem technicznym umożliwiającym sprostanie najtrudniejszym wyzwaniom. Klienci mogą liczyć na perfekcyjną obsługę logistyczną każdej imprezy – bankietu, koktajlu, dowolnego eventu. Obejmuje ona, oprócz cateringu, także realizację dźwięku, oświetlenie, dekoracje, obsługę hostess itd.

Spotkanie na łonie natury, czy pod dachem stylowego dworku? Może w świetnie wyposażonej sali konferencyjnej? Choćby nawet w Państwa gmachu. O charakterze biznesowym lub prywatnym. Szeroki wachlarz naszych propozycji cateringowych jest Państwa sprzymierzeńcem.
Niezależnie czy są to rozbudowane eventy, czy zwykłe przyjęcia, zapewniamy Państwu dobrze zaplanowaną, dopasowaną do budżetu propozycję, gwarantującą maksimum zadowolenia.
Prosimy o przedstawienie nam Państwa oczekiwań.
Chętnie skonstruujemy kilka propozycji.

Przyjęcia
Jest wiele okazji do świętowania. Chcemy cieszyć się wspólnie z okazji rocznic, inauguracji otwarcia nowego biura, nowej siedziby, awansu kolegów z pracy, jak równie z licznych uroczystości rodzinnych.
Świętujemy chrzciny, ślub, wesele, pierwszą Komunię Świętą. Wtedy chcemy być razem z bliskimi oraz znajomymi.
Oferując catering, do charakteru przyjęcia dopasujemy odpowiednią formę podania. Oficjalny bankiet, koktajl, raut, bal z salą taneczną, muzyką klasyczną lub współczesną, graną na żywo lub miksowaną przez DJ.
Chętnie przedstawimy Państwu nasze propozycje lokalizacji, aranżacji wnętrz.

Lunch
Tę przerwę chcemy wykorzystać z przyjemnością. Jest to chwila dla nas. Odskocznia od ważnych i pilnych zadań. Nawet gdy jest to biznes lunch, chcemy aby był miłym czasem spędzonym z kontrahentami czy współpracownikami.
Nasza oferta cateringu uwzględnia potrzeby i wymagania Klienta. Forma organizowania lunchu może być wystawna, gdy zapewnimy bufet gorący, bufet zimny, obsługę kelnerską z opcją podawania do stołu lub bezobsługowo w przypadku, gdy niewskazana jest obecność osób trzecich.
Inną formą cateringu proponowaną przez nas jest serwowanie dań wyporcjowanych typu lunchbox, świetnie nadających się w sytuacji, gdzie mamy mniej czasu na przerwę obiadową. W bardzo krótkim czasie jesteśmy w stanie obsłużyć w ten sposób grupy nawet kilkusetosobowe. Estetyczne opakowania oraz atrakcyjna cena przy tej formie lunchu powoduje, że często z niej korzystają grupy przy spotkaniach roboczych, szkoleniach, prezentacjach.

Bankiety
Ta forma przyjęcia daje nam możliwość zaprezentowania Państwu naszego kunsztu, zarówno z zakresu organizacji, jak i sztuki kulinarnej.
To tu możemy udowodnić talent naszych kucharzy. Szeroki wybór dań kuchni polskiej, kuchni kontynentu jest naszym ogromnym atutem. Oferowany catering cechuje wyjątkowa dbałość o szczegóły. Pieczołowicie dobierany asortyment. Dbałość o zdrowie naszych klientów. Zamknięcie drzwi przed gotowymi rozwiązaniami np. zupy, sosy w proszku, czy żywność konserwowana. To wszystko robimy aby pozostać wyjątkowi. Tylko taką jakość cateringu chcemy Państwu oferować!
Bankiet towarzyszący eventowi, czy innej imprezie, pozostanie miłym wspomnieniem na długo. Chętnie spotkamy się w celu zaprezentowania naszych możliwości.

Event
Nasza misją jest dawać zadowolenie płynące z kompetentnej sprawnej obsługi przy realizacji przedsięwzięć, gdzie należy perfekcyjnie zgrać w czasie i dopasować z dużą elastycznością elementy układanki eventowej.
Nasze scenariusze do minimum ograniczają czas poświęcony przez klienta. Ma on przede wszystkim być uczestnikiem świetnie zorganizowanego wydarzenia. Zawiłości natury technicznej bierzemy na siebie. To my mamy zawsze w zanadrzu plan alternatywny w przypadku zmiany agendy.
Warunki pogodowe również nas nie zaskoczą. Klient musi się czuć swobodnie i wygodnie. Ukoronowaniem eventu będzie wyborny bankiet, lub inny rodzaj przygotowanego przyjęcia, w którym jedną z głównych ról odegra wyśmienity catering. W zależności od wybranego scenariusza bardziej stosowny może się okazać bal przebierańców w ogrodach pałacowych - zapewnimy stroje z epoki. Albo eleganckie garden party. Czasem najprostsze bywa najlepsze - ognisko, grill, gdzie jest serwowana kuchnia polska, dania regionalne. Wszystko wedle życzenia.
Strona internetowa:www.lunchservice.com.pl
Wizytówka:www.lunch.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:catering@lunchservice.com.pl
Telefon:tel. (22) 578 08 80
fax (22) 213 30 10
Ulica:11 Listopada 28b
Kod i miasto:05-816 Michałowice
Województwo:Mazowieckie
Dodatkowe zdjęcia