Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
PANDA CATERING SERWIS
PANDA CATERING SERWIS
Panda Catering Serwis działa już od 1993 roku na wielkopolskim rynku. Okres ten pozwolił na duży rozwój firmy. Zbudowaliśmy na zamku w Kórniku pełne zaplecze kulinarne, sanitarne i magazynowe. Umożliwia to wydanie gorących posiłków dla 250-400 osób. Możemy również wydać oficjalne przyjęcie w sali herbowej (tzw. Jadalni dla maksimum 34 osób). Serwis porcelanowy jest wykonany na nasze zamówienie w Chodzieży, zdobiony herbem Ogończyka, którym pieczętowali się byli właściciele Kórnika -Działyńscy.
Możemy poszczycić się już wieloma sukcesami m.in. : obsługiwaliśmy bankiet na otwarcie Multikina w Poznaniu w sierpniu 1998 roku, na którym gościło 700 osób oraz spotkanie przedsiębiorców niemieckich i polskich w Berlinie w maju 2000 roku organizowanym przez Wielkopolską Izbę Przemysłowo-Handlową (500 osób). Co roku obsługujemy także przyjęcia w zamku w Kórniku dla Banku Handlowego (300 osób). Ponadto Panda Catering Serwis realizowała obiad na cześć prezydenta RP A. Kwaśniewskiego wydawany przez zarząd Amici z okazji otwarcia fabryki lodówek.
Specjalnością naszej kuchni są dania polskie, odtworzyliśmy m.in. "Ostatnią Ucztę Staropolską" z Pana Tadeusza, która spotkała się z ogromnym uznaniem międzynarodowego zjazdu polonistów z okazji 200 rocznicy urodzin poety. Zgodnie z tradycją tej kuchni silną naszą stroną są wszelkie dania z ryb (m.in. szynka z ryb wg przepisu księżnej Jabłonowskiej z 1786 roku), rozmaite zrazy serwowane z kaszą, polewki, rosoły i chłodniki. Dobrze opanowaliśmy również kuchnię myśliwską, której przepisy czerpiemy głównie z receptur staropolskich i francuskich. Są to pasztety, pieczenie (w jałowcu, w czerwonym winie) i ragout. Szczególnie wartościowym daniem jest ragout z polędwicy młodego jelenia. Desery na nasze zamówienie przygotowują panowie P. Mieszała i B. Tomczyk - mistrzowie Polski w cukiernictwie z pracowni Wojciecha Kandulskiego. Dobór win zapewnia nam jedna z najlepszych hurtowni w Polsce - "piwnica wybornych win" z Sulejówka koło Warszawy. Każde przyjęcie ma również wydrukowane pamiątkowe menu.

Strona internetowa:www.pandacatering.pl
Wizytówka:www.pandafirmycateringowe.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:pandacateringserwis@best.net.pl
Telefon:tel.61  852 95 60
Ulica:Libelta 37
Kod i miasto:61-707 Poznań
Województwo:Wielkopolskie
Dodatkowe zdjęcia