Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Czekoladowa fontanna
Czekoladowa fontanna

Czekoladowe fontanny od dawna obecne są w Stanach Zjednoczonych, a od kilku lat królują również na przyjęciach i uroczystościach weselnych oraz spotkaniach firmowych w całej Europie, w tym także w Polsce.

Czekoladowa fontanna to istny majstersztyk czekoladowego fondue. Jest niezapomnianą atrakcją każdej imprezy, podczas której zachwyca gości swym wyglądem, pysznym smakiem płynnej, gorącej czekolady oraz niezwykle aromatycznym zapachem. Prawdziwa belgijska mleczna, gorzka i biała czekolada płynąca z góry eleganckiej, kilku kaskadowej fontanny z powodzeniem zastąpi każdy tort weselny. Urozmaiceniem niewątpliwie są smaki: karmelu, mięty, truskawki, limonki, cappuccino, pomarańczy i miodu. Każda z tych czekolad posiada charakterystyczny dla danego smaku kolor, więc możemy zaskoczyć naszych gości nie tylko fantazyjnym smakiem, ale i niezwykłym kolorem czekolady. 

Goście zanurzają w niej kruche przekąski jak pianki marschmallow, paluszki, wafle i praliny oraz owoce: ananasy, truskawki, melony, winogrona, kiwi, jabłka, gruszki i banany. Tak naprawdę tylko od fantazji organizatorów zależy co zostanie zanurzone w płynnej, ciepłej czekoladzie. Dodatkowy efekt stanowią ozdobne podświetlane podesty, na których ustawione są fontanny. Fontanny z czekoladą i owocami robią na imprezach prawdziwą furorę. 

Doskonale sprawdza się podczas:

- imprez firmowych, bankietów, eventów
- wesel, wieczorów panieńskich i kawalerskich
- uroczystości rodzinnych, jubileuszy, urodzin
- nieoficjalnych spotkań.

Na polskim rynku są  już dostępne fontanny szampańskie, z których tryska wino lub poncz co jest dodatkową ozdobą każdego przyjęcia.