Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Pracownia Cukiernicza S.C. Marta i Bolesław Lupa
Pracownia Cukiernicza S.C. Marta i Bolesław Lupa
Pracownia cukiernicza "Lupa" jest firmą rodzinną, istniejącą od roku 1990. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie przy ul. Skotnickiej Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, własne środki transportu i sklepy firmowe. Zaopatrujemy sporą część hoteli, sklepów i restauracji na terenie Krakowa i okolic.

Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji serników, tortów okolicznościowych oraz cukierniczej obsłudze wesel i imprez firmowych.
Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji i obsłudze przyjęć weselnych, imprez firmowych jak również wszelkiego rodzaju uroczystości okolicznościowych i rodzinnych (jubileusze, komunie, przyjęcia urodzinowe).

Nasza oferta obejmuje kompleksowe zaopatrzenie w wyroby cukiernicze (ciasta, torty okolicznościowe, torty weselne, zestawy ślubne) na przyjęcia weselne, okolicznościowe organizowane w wynajętych restauracjach czy salach. Obsługujemy naszych klientów we wskazanych miejscach na terenie Krakowa i okolic.

Posiadamy własne profesjonalne wyposażenie (stojaki tortowe, figurki ślubne i komunijne, świeczki tortowe). Korzystamy tylko ze sprawdzonych tradycyjnych i firmowych receptur mistrzów cukiernictwa, dbając tym samym o wysoką jakość, estetykę naturalność produktów, przekładającą się na zadowolenie i zaufanie naszych klientów.
Strona internetowa:www.lupa.net.pl
Wizytówka:www.lupa.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@lupa.net.pl
Telefon:+48 12 262 51 85
Ulica:Skotnicka 181A
Kod i miasto:30-394 Kraków
Województwo:Małopolskie
Dodatkowe zdjęcia