Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Rettman Catering
Rettman Catering
Celem naszej pracy jest sprawienie, by każdego dnia klienci byli zadowoleni z kulinarnej oferty oraz dobrze wykonanej usługi.
Osiągamy go wspólnie  z Państwem, proponując wzajemną otwartość  i współpracę. Chcemy być partnerem, który działa dla Was i wspólnie Wami.
Ponad 10 lat doświadczeń i ciągły rozwój są dla Państwa  gwarancją dobrze zrealizowanej  usługi opartej na :
* opracowanych przez nas oraz przejętych od wiodących operatorów cateringowych standardach organizacyjnych i  logistycznych
* szkoleniach personelu,
* wdrożonych systemach: Dobra Praktyka Produkcyjna (GMP) oraz Dobra Praktyka Higieniczna (GPH),
* branżowym systemie zapewniania jakości HACCP.

Kantyny pracownicze
Atrakcyjność oferowanych potraw i  ich zróżnicowanie to w codziennym  żywieniu pracowników podstawowe elementy w dążeniu do zadowolenia  klientów.
 Dopasowanie jadłospisów do upodobań żywieniowych obsługiwanej grupy, uwzględnienie wpływu sposobu odżywiania na ogólny stan zdrowia, akcje i konkursy kulinarne – to nasz sposób działania.

Obiady w dowozie
Oferujemy również obsługę gastronomiczną firm, które nie posiadając zaplecza kuchennego,  zamawiają posiłki dla swoich pracowników.
Proponujemy dowóz zestawów obiadowych, kanapek i zimnych przekąsek do biur dla Państwa pracowników oraz obsługę cateringową narad, posiedzeń i konferencji .

Wydarzenia firmowe
Serwis konferencyjny oraz obsługa wszelkiego rodzaju imprez firmowych – od pikników, poprzez  spotkania wigilijne po uroczyste bankiety – to uzupełnienie naszej oferty dla firm.
Jeżeli prowadzicie Państwo szkolenia pracowników, organizujecie konferencje prasowe lub narady i chcielibyście poczęstować swoich gości, nasza firma może przygotować dla Was zarówno wykwintny bankiet, jak i zimny bufet pełen smacznych przekąsek.
Nasz zespół obsłuży nawet 2000  uczestników w wybranym przez Państwa miejscu.

CATERING SOCJALNY

Szkoły i przedszkola
Nasze wieloletnie doświadczenie w  zbiorowym żywieniu i dobrze wyszkolony  personel, pozwalają nam na organizację i obsługę niezwykle wymagającego cateringu przedszkolnego i szkolnego.
Dzieci należą do naszych najbardziej wymagających klientów. Bezpośrednioreagują na walory organoleptyczne serwowanych posiłków  ispontanicznie  wyrażają swoje opinie.                     
Prawidłowe żywienie dzieci przedszkolnych i szkolnych  należy do najważniejszych czynników wpływających korzystnie na stan ich zdrowia, zdolność uczenia się, aktywność ruchową i samopoczucie. Rosnącemu i rozwijającemu się organizmowi dziecka potrzeba odpowiedniej ilości składników odżywczych. Nasi dietetycy uwzględniają te wymogi przy planowaniu jadłospisów.

Domy opieki społecznej
W Domach Opieki walory odżywcze i smakowe serwowanych posiłków stoją na pierwszym miejscu. Jedzenie jest jednym z podstawowych kryteriów ocenyjakości sprawowanej opieki. Oceny tej dokonują zarówno sami mieszkańcyjak i członkowie ich rodzin. Ponieważ jest to zamknięta grupa odbiorców, rozpoznanie jej oczekiwań i przyzwyczajeń oraz dostosowanieich do stanu zdrowia i wieku to zadanie dla nas.
Nasi pracownicy czuwają nad właściwym poziomem świadczonych usług dbają o ich jakość ibudują ciepłe i otwarte relacje  z mieszkańcami  obsługiwanych Domów.

Szpitale
Żywienie w tych placówkach wymaga szczególnych umiejętności i specjalistycznej wiedzy. Pobyt w szpitalu związany  jest z procesem leczenia, którego skuteczność, w zależności od rodzaju schorzenia, powiązana  jest ze sposobem odżywiania.
Nad prawidłową realizacją usługi żywienia czuwają nasi dietetycy. Układają jadłospisy, szkolą nasz personel oraz nadzorują prawidłowość realizowanych procesów technologicznych.

Organizujemy  bankiety, imprezy okolicznościowe, uroczystości rodzinne, przyjęcia weselne i komunijne oraz pikniki plenerowe.
Przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z kulinarną stroną organizowanego przez Państwa wydarzenia.  Nie ograniczamy się jednak do  części gastronomicznej. Jeśli wyrazicie Państwo życzenie, podejmiemy się  kompleksowej organizacji – od dekoracji , poprzez wyposażenie techniczne,  do programu artystycznego. Wspierają nas w tym nasi Partnerzy.
Chcielibyśmy, aby Państwo, dzięki naszej pracy,  wraz ze swoimi gośćmi cieszyli się wszystkim, co pozostanie w waszych wspomnieniach.
Strona internetowa:www.rettman.com.pl
Wizytówka:www.rettman.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@rettman.com.pl
Telefon:Tel. 071 784 31 34
Fax. 071 358 07 16
Ulica:Sarbinowska 10
Kod i miasto:54-317 Wrocław
Województwo:Dolnośląskie